Komfort, moc, niepowtarzalny design – nie bez przyczyny Porsche od lat uznawane jest za najlepszy samochód sportowy na świecie. Dzięki naszym zdalnie sterowanym modelom już dziś możesz zostać właścicielem miniaturowej repliki tej luksusowej maszyny. Wiernie odwzorowana wersja na pilota sprawi również wiele radości Twojemu dziecku, a przy okazji pozytywnie wpłynie na jego rozwój.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Porsche

Nasze produkty są efektem pracy kilku firm specjalizujących się w produkcji licencjonowanych replik znanych aut – RW Toys, Rastar oraz Nikko. W asortymencie pojazdów na pilota znajdują się zarówno standardowe modele sportowe, jak i odmiany należące do linii samochodów rajdowych (WRC). Artykuły można nabyć w kilku wariantach kolorystycznych oraz wymiarach skalowania – od 1:12 do 1:24.

Każdy z oferowanych na stronie modeli Porsche na pilota został wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły. Realizmu zabawie dodają detale – gumowe opony, amortyzowane zawieszenie czy też regulacja przedniej osi. Samochody zdalnie sterowane charakteryzują się dużą zwrotnością – możesz nimi pokierować w dowolnie wybranym przez Ciebie kierunku. Część pojazdów została wyposażona w świecące światła LED, które uaktywniają się podczas jazdy. Obudowę i podwozie wykonano z solidnego tworzywa sztucznego ABS, którego wykorzystanie wyraźnie ogranicza ryzyko uszkodzenia zabawki podczas uderzenia.

Zdalnie sterowane Porsche – musisz je mieć!

Posiadanie własnej repliki luksusowego samochodu sportowego to niesamowite przeżycie dla każdego fana motoryzacji. Zdalnie sterowane Porsche doskonale sprawdzi się zarówno jako cenny element kolekcjonerski, jak i źródło rozrywki dla całej rodziny. Warto je podarować zwłaszcza dzieciom ze względu na dobroczynny wpływ, jaki wywierają na ich rozwój. Poprawa refleksu, koordynacji ruchowej, czy też orientacji przestrzennej to tylko niektóre z korzyści, jakie może przynieść najmłodszym zabawa autem na pilota.

Posiadanie samochodu marki Porsche to niewątpliwy prestiż. Jeżeli i Ty chcesz być jego właścicielem – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!