W naszym bogato zaoptrzonym sklepie internetowym w niskiej cenie zakupisz najpopularniejsze modele Ferrari na pilota. Dostępne są wersje FXX K Evo, LaFerrari Aperta czy wariant 458 Speciale, a także repliki kultowego pojazdu F40, który przykuwał wzrok wszystkich miłośników motoryzacji już w latach 80. i 90.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Ferrari

Pojazdy kultowej, włoskiej marki Ferrari sprawiają, że serce zaczyna bić szybciej. Doskonałość formy i imponujące osiągi to coś, co urzeka każdego fana motoryzacji. Nie każdy może pozwolić sobie jednak na zakup prawdziwego auta. W takiej sytuacji doskonałym prezentem będzie zdalnie sterowane na pilota Ferrari, które zagwarantuje miłośnikowi szybkich samochodów mnóstwo dobrej zabawy. Wszystkie oferowane przez nasz sklep internetowy modele są wykonane na podstawie licencji i wyróżnia je najwyższy standard produkcji. Repliki w sposób perfekcyjny odwzorowują bowiem budowę i design prawdziwych pojazdów, a ponadto produkowane są z jakościowych materiałów, co przesądza o ich solidności i niezawodności działania. Do zakupu zachęca też niska cena.

Zdalnie sterowane Ferrari – sklep internetowy

Profesjonalnie wyprodukowane samochody zdalnie sterowane Ferrari sprzedajemy w dwóch rozmiarach – w skali 1:14 bądź 1:24. Poszczególne egzemplarze różnią się również parametrami, takimi jak maksymalny zasięg czy osiągana prędkość. Wszystkie mają jednak bardzo solidne gumowe opony, światła LED, amortyzację kół i możliwość regulacji przedniej osi zawieszenia. Ferrari zdalnie sterowane na pilota są bardzo zwrotne, co jest gwarantem udanej zabawy, a dzięki częstotliwości 2,4 Ghz możliwe staje się kierowanie wieloma samochodami w tym samym czasie, co tylko zwiększa frajdę ze sterowania i pozwala na radośniejszą zabawę w większym gronie.