Terenówki na akumulator dla dzieci

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla dziecka, które fascynuje się motoryzacją – terenówka na akumulator, jaką oferuje sklep internetowy SterujZdalnie.pl, z pewnością będzie trafionym podarunkiem. Pojazdy dla najmłodszych to świetny sposób na to, aby zapoznać się z podstawowymi zasadami działania tych aut, jak i rozwijać ich zdolności motoryczne. Wybrane modele wyposażone są m.in. w skrzynie biegów, pasy bezpieczeństwa i funkcjonalne światła. Co ważne – dzięki zastosowanym przez producentów rozwiązaniom, pozostają wysoce bezpieczne.

Przepraszamy za niedogodności.

Samochód terenowy dla najmłodszych

Znajdziesz tu obszerny wybór najróżniejszych pojazdów-zabawek dla maluchów. To produkty renomowanych marek, co stanowi gwarancję najwyższej jakości. Wykonano je z trwałych materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Dodatkowo auta te często są licencjonowane przez firmy, których maszyny stanowiły wzór dla prezentowanych terenówek. Wśród nich znajdują się artykuły na licencji takich producentów jak Ford Motor Company lub John Deere. Oferujemy także modele wzorowane na popularnych Jeepach, jak i pojazdach wojskowych typu buggy. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dobrać samochód terenowy na akumulator w zależności od upodobań i płci dziecka.

Dopuszczalne obciążenie dla poszczególnych pojazdów wynosi od 30 do nawet 60 kilogramów. Dzięki temu w ofercie odnajdziesz zabawki zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech. Wśród proponowanych aut dostępne są modele zdolne rozwijać prędkość nawet do 6,8 km na godzinę, co zapewnia małemu kierowcy nie lada frajdę! Wybrane terenówki dodatkowo zostały wyposażone w systemy audio, pozwalające słuchać muzyki w trakcie jazdy. Bezpieczeństwo zabawy gwarantują automatyczne hamulce, aktywujące się od razu po zwolnieniu pedału gazu. Niektóre pojazdy dodatkowo zostały wyposażone w blokady biegów, co umożliwia kontrolowanie rozwijanej prędkości.

Terenówka dla dzieci na akumulator

Każda terenówka dla dzieci na akumulator, jaką proponuje nasz sklep online, to świetny pomysł na podarunek dla najmłodszych. To połączenie nauki o działaniu pojazdów terenowych z doskonałą rozrywką. Zabawka ta z pewnością sprawi wiele frajdy zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Wystarczy wybrać odpowiedni model i kolor. Zapoznaj się już teraz z prezentowanym asortymentem i postaw na auta dla maluchów od najlepszych producentów.