Pojazdy sterowane zdalnie to doskonałe źródło rozrywki dla całej Twojej rodziny. Wyjątkowo dużo radości sprawia zabawa samochodami, które stanowią wiernie odwzorowane luksusowych aut. Do najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek należy Audi, znane ze swojej niezawodności, pionierskich technologii oraz eleganckich wnętrz. Jego posiadanie to niewątpliwy prestiż – nawet jeśli jest to tylko wersja na pilota.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Audi

Sklep internetowy Sterujzdalnie.pl oferuje zdalnie sterowane wersje dwóch niezwykle ekskluzywnych modeli Audi:

  • Q7 – pierwszego pojazdu klasy SUV w historii tej marki,
  • superszybkiego, sportowego R8, wraz z jego modyfikacjami.

Powyższe typy dostępne są w różnych wariantach kolorów oraz skalowania. Każdy samochód doskonale odwzorowuje pierwowzór, czego dowodem są oficjalne licencje firm motoryzacyjnych. Auta na pilota wyposażono w realistyczne, gumowe opony, regulacje przedniej osi oraz oświetlenie LED. Nasze pojazdy są szybkie i sterowne – możesz je rozpędzić do prędkości 15 km/h oraz pokierować w dowolnie wybranym przez siebie kierunku. Samochody są zasilane bateriami AA, natomiast pilot – AA lub R9. W przypadku większych modeli aut zasięg kontrolera sięga aż 20 metrów, przez co doskonale sprawdzą się na świeżym powietrzu.

Zdalnie sterowane Audi – zabawka dla każdego

Zabawa zdalnie sterowanymi pojazdami to znakomity sposób na to, by wspólnie spędzić czas. Dorośli miłośnicy motoryzacji z pewnością odniosą satysfakcję z posiadania miniaturowych wersji luksusowych modeli Audi. Najmłodszym wiele radości dostarczy możliwość kierowania swoim pierwszym samochodem. Warto podkreślić, że sterowanie pojazdem na pilota to dla dziecka nie tylko wielka przyjemność – to również trening refleksu, zręczności, jak i nauka odpowiedzialności za swoją własność.

Pamiętaj, że na rozwijanie umiejętności kierowania pojazdami nigdy nie jest za wcześnie. Już dziś zamów swój ulubiony, zdalnie sterowany model Audi – dla Ciebie i Twojej rodziny.