Motory na akumulator dla dzieci

Oferowany przez SterujZdalnie.pl motocykl dla maluchów to znakomita zabawka dla każdego małego fana jednośladów. Motor elektryczny na akumulator dla dzieci to pojazd, jaki nie tylko cieszy, gwarantując mnóstwo rozrywki, ale i uczy podstawowych zasad sterowania taką maszyną oraz pozwala rozwijać zdolności motoryczne. Sklep online SterujZdalnie.pl zapewnia szeroki wybór najróżniejszych modeli, jakie przypadną do gustu tak chłopcom, jak i dziewczynkom. Jednocześnie rodzice mogą być całkowicie spokojni – prezentowane pojazdy są w pełni bezpieczne.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Motor elektryczny dla dzieci

W asortymencie znajdziesz wiele interesujących propozycji – są to motocykle charakteryzujące się odmiennym designem. Jeśli więc Twojemu dziecku podobają się harleye i choppery – z pewnością odszukasz tu taki, który przypadnie mu do gustu. Jeśli natomiast woli modele wyścigowe lub crossowe – proponowane motory na akumulator będą strzałem w dziesiątkę. Oprócz tego oferujemy także motocykle podobne do tych, jakimi poruszają się np. policjanci. Część z nich wzorowana jest na rzeczywistych maszynach najpopularniejszych marek, takich jak BMW. Dla maluchów wciąż uczących się łapać równowagę proponujemy zabawki z kółkami stabilizującymi jazdę. Dla dzieci, pragnących dzielić radość z jazdy z kolegą czy koleżanką, mamy motory z bocznym koszem.

Każdy z dostępnych u nas produktów wykonano z najwyższej jakości materiałów. Wybrane modele mają dodatkowo pompowane koła i solidne amortyzatory, dzięki czemu motocykle łatwiej poruszają się po trudniejszej nawierzchni. Przeciętna prędkość, jaką pozwalają rozwinąć pojazdy to około 5 kilometrów na godzinę, ale w ofercie mamy także jednoślady zdolne pędzić z prędkością 12 km/h!

Motor na akumulator – zabawka dla najmłodszych

Jeśli szukasz motoru-zabawki dla swojej pociechy – sprawdź, co do zaproponowania ma nasz sklep internetowy. Jesteśmy pewni, że wybierając dostępne tu produkty, sprawisz maluchowi ogromną radość. Dzięki automatycznemu hamowaniu po zwolnieniu pedału gazu, jak i innym rozwiązaniom, zastosowanym przez producentów, motocykl pozostaje w pełni bezpieczny dla dziecka. Sprawdź ofertę sklepu SterujZdalnie.pl już teraz!