Oferowany przez SterujZdalnie.pl motocykl dla maluchów to znakomita zabawka dla każdego małego fana jednośladów. Motor elektryczny na akumulator dla dzieci to pojazd, jaki nie tylko cieszy, gwarantując mnóstwo rozrywki, ale i uczy podstawowych zasad sterowania taką maszyną oraz pozwala rozwijać zdolności motoryczne. Sklep online SterujZdalnie.pl zapewnia szeroki wybór najróżniejszych modeli, jakie przypadną do gustu tak chłopcom, jak i dziewczynkom. Jednocześnie rodzice mogą być całkowicie spokojni – prezentowane pojazdy są w pełni bezpieczne.

Pokazano 1-32 z 41 pozycji

Motor elektryczny dla dzieci

W asortymencie znajdziesz wiele interesujących propozycji – są to motocykle charakteryzujące się odmiennym designem. Jeśli więc Twojemu dziecku podobają się harleye i choppery – z pewnością odszukasz tu taki, który przypadnie mu do gustu. Jeśli natomiast woli modele wyścigowe lub crossowe – proponowane motory na akumulator będą strzałem w dziesiątkę. Oprócz tego oferujemy także motocykle podobne do tych, jakimi poruszają się np. policjanci. Część z nich wzorowana jest na rzeczywistych maszynach najpopularniejszych marek, takich jak BMW. Dla maluchów wciąż uczących się łapać równowagę proponujemy zabawki z kółkami stabilizującymi jazdę. Dla dzieci, pragnących dzielić radość z jazdy z kolegą czy koleżanką, mamy motory z bocznym koszem.

Każdy z dostępnych u nas produktów wykonano z najwyższej jakości materiałów. Wybrane modele mają dodatkowo pompowane koła i solidne amortyzatory, dzięki czemu motocykle łatwiej poruszają się po trudniejszej nawierzchni. Przeciętna prędkość, jaką pozwalają rozwinąć pojazdy to około 5 kilometrów na godzinę, ale w ofercie mamy także jednoślady zdolne pędzić z prędkością 12 km/h!

Motor na akumulator – zabawka dla najmłodszych

Jeśli szukasz motoru-zabawki dla swojej pociechy – sprawdź, co do zaproponowania ma nasz sklep internetowy. Jesteśmy pewni, że wybierając dostępne tu produkty, sprawisz maluchowi ogromną radość. Dzięki automatycznemu hamowaniu po zwolnieniu pedału gazu, jak i innym rozwiązaniom, zastosowanym przez producentów, motocykl pozostaje w pełni bezpieczny dla dziecka. Sprawdź ofertę sklepu SterujZdalnie.pl już teraz!

Motor na akumulator
Średnia ocena: 4.10
Na podstawie: 10 ocen