Pojazdy rolnicze zdalnie sterowane

Zamów swojemu dziecku zdalnie sterowany pojazd rolniczy posiadający wiele dodatkowych akcesoriów i wiernie imitujący jeżdżący po polach oryginał.

Spraw, aby Twoja pociecha wcieliła się w farmera dzięki zdalnie sterowanym pojazdom rolniczym. Te funkcjonalne zabawki doskonale nadają się do jazdy po trudnym terenie i transportowania różnego rodzaju towarów – wystarczy załadować je na pojemną przyczepę. Produkty z naszego sklepu internetowego charakteryzuje przystępna cena i dobra jakość.

Funkcje i akcesoria zdalnie sterowanych pojazdów rolniczych

Do wielu znajdujących się w tej kategorii egzemplarzy dołączono też przydatne akcesoria. Mogą mieć postać przyczep różnych wielkości oraz artykułów do ich załadowania, takich jak chociażby belki siana. Auta wydają dźwięki, mogą skręcać w dowolnym kierunku, a także poruszać się do tyłu.

Zdalnie sterowane pojazdy rolnicze to bardzo wytrzymałe i funkcjonalne zabawki dla dzieci. Nadają się do jazdy zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości obudowa czynią całość odporną na uszkodzenia, a plastikowe opony gwarantują stabilność prowadzenia i przyczepność do podłoża. Długi zasięg odbiornika, wynoszący nawet do 15 metrów, umożliwia dalekie przejażdżki.

Zdalnie sterowane pojazdy rolnicze – sklep internetowy

Tanio dostępne produkty, które znajdziesz w tej serii, to modele o dużych rozmiarach. Wyposażono je w niezbędne przybory, dzięki którym można zacząć zabawę od razu po wyciągnięciu ich z pudełka i naładowaniu akumulatora. Posiadają także zabezpieczenie przed rozładowaniem w przypadku braku aktywności. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego obejmującej pojazdy rolnicze zdalnie sterowane i pozwól maluchowi wczuć się w rolę farmera.