Dostępne w naszym specjalistycznym sklepie internetowym samochody zdalnie sterowane na pilota McLaren to nie tylko zabawki, a prawdziwa frajda dla zapalonych miłośników motoryzacji. Sterując mechanizmem, masz bowiem świadomość, że bawisz się doskonale odwzorowaną repliką jednego z pojazdów od najpopularniejszego producenta samochodów sportowych na świecie.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Samochód zdalnie sterowany McLaren

Oferowane produkty wyróżnia zarówno niska cena, jak i dbałość o najdrobniejsze szczegóły, które wprowadzają zabawę pojazdem na poziom nieosiągalny dla zwykłych zabawek. Decydując się na zakup, masz pewność, że każdy zdalnie sterowany na pilota samochód McLaren został wykonany przez doświadczonego i renomowanego producenta przy użyciu nowoczesnych technologii i na bazie materiałów najwyższej jakości. Dlatego też już na pierwszy rzut oka widać zaawansowanie nadwozia i podwozia, solidność gumowych opon stanowiących o przyczepności i trwałość amortyzowanego zawieszenia.

Zdalnie sterowany McLaren – sklep internetowy

Na dobrą zabawę składa się świetny wygląd każdego zdalnie sterowanego na pilota samochodu McLarena, ale także jego parametry techniczne i atrakcyjne ulepszenia, takie jak działające światła LED oraz automatycznie otwierane drzwi. Nowoczesne rozwiązania gwarantują dobrą mobilność pojazdu i satysfakcjonującą sterowność. Najbardziej zaawansowane modele osiągają prędkość 15 km/h i dysponują zasięgiem do 40 metrów, co pozwala na nieskrępowaną jazdę po dużej powierzchni. Dostępne są egzemplarze P1 i P1 GTR, a ponadto możesz wybrać skalę, w jakiej wykonano replikę – 1:14 bądź 1:24. Od Twojej decyzji zależy też kolor zdalnie sterowanego na pilota samochodu McLarena. Niska cena i wysoka jakość są gwarantowane przez nasz sklep internetowy.