Quady na akumulator dla dzieci

Dostępne w przygotowanej przez nasz sklep internetowy ofercie quady na akumulator to miniaturowe odpowiedniki tych czterokołowych pojazdów terenowych. Dostosowane rozmiarem do wieku najmłodszych członków rodziny (nawet od 2. roku życia), dostarczą im mnóstwo rozrywki. Solidnie wykonane i bezpieczne staną się wartościowym elementem kolekcji zabawek każdego dziecka.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Quad elektryczny dla dzieci

Wśród dostępnych propozycji znajdziesz wiele pojazdów, jakie z pewnością przypadną do gustu Twojemu maluchowi. Są to zarówno wierne kopie dużych maszyn, jak i nawiązujące do ulubionych postaci z bajek i animacji dla najmłodszych. Dzięki temu możesz precyzyjnie dobrać urządzenie do upodobań pociechy. Te zaś, które wzorowane były na markowych quadach np. marki Mercedes-Benz lub Kawaski, oddają detale swoich pierwowzorów. Dzięki temu taka zabawka spodoba się każdemu małemu miłośnikowi motoryzacji.

Producenci tych pojazdów zadbali o to, by były one solidnie wykonane. Do ich produkcji wykorzystali wysokiej jakości materiały, gwarantujące odporność na uderzenia i inne uszkodzenia. Najważniejsze jednak, by każdy elektryczny quad na akumulator był bezpieczny dla dzieci. Stąd też te czterokołowce rozwijają średnią prędkość na poziomie 5 km/h. To pozwala małemu kierowcy w pełni cieszyć się jazdą, a z drugiej strony – zachować rodzicowi kontrolę nad jego zabawą. Co więcej – dzięki intuicyjnej obsłudze, maluch może sam zatrzymać pojazd przez zwolnienie pedału gazu. Wybrane modele mają także wytłumione koła, co znacznie mniejsza poziom hałasu.

Proponowane przez nasz sklep online zabawki zasilane akumulatorem to nie tylko sposób na doskonałą zabawę. To również nauka funkcjonowania takich pojazdów, jak i możliwość poprawienia zdolności motorycznych. Dzięki temu te czterokołowce terenowe świetnie wpływają na rozwój pociechy.

Quad na akumulator – najlepsza zabawka Twojego dziecka

Chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent? Postaw zatem na quada na akumulator. Dzięki temu zapewnisz mu wiele godzin zabawy. Jednocześnie nie musisz obawiać się o jego bezpieczeństwo. Specjalne rozwiązania, zastosowane przez renomowanych producentów zabawek dla najmłodszych, gwarantują wysoką ochronę przed wypadkami.