Pływające

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Dla miłośników sportów wodnych mamy zdalnie sterowane zabawki pływające. Zamów produkty idealne do rekreacyjnej zabawy lub wyścigów na wodzie.

Szybkie motorówki, majestatyczne żaglówki i stabilne katamarany to zdalnie sterowane zabawki pływające, które sprawią dużo radości każdemu miłośnikowi sportów wodnych i żeglugi. Nadają się zarówno dla nowicjuszy, jak i dla zaawansowanych użytkowników. Można z nimi spędzać czas na basenie. Pływają również w stawie, rzece oraz jeziorze.

Duży wybór zdalnie sterowanych zabawek pływających

Sklep internetowy Steruj Zdalnie przygotował tanie zestawy zarówno dla osób lubiących wyścigi, jak i rekreacyjne pływanie. W tym pierwszym przypadku można postawić na nowoczesne motorówki. Wyprodukowano je z wytrzymałych surowców, a zamontowane w nich wydajne silniki pozwalają na osiągnięcie naprawdę dużej szybkości.

Katamarany i żaglówki to solidnie wykonane zdalnie sterowane zabawki pływające, korzystające nie tylko z zamontowanego w nich akumulatora, ale także siły napędowej wiatru. Można je bez problemu zabrać na wodę już po niewielkim montażu.

Wiele z oferowanych przez nasz sklep internetowy produktów świetnie prezentuje się jako egzemplarz modelarski. Dzięki dużej dbałości o szczegóły, wysokiej jakości materiałom, z jakich zostały wyprodukowane i odpowiednim sposobie prezentacji, stanowią imponującą dekorację do postawienia na półce czy biurku po zakończeniu pływania.

Zdalnie sterowane zabawki pływające – sklep internetowy

W asortymencie znajdziesz idealne na początek przygody z żeglugą modele w przystępnej cenie dla dzieci, jak i wersje przeznaczone dla kolekcjonerów i pasjonatów, które mogą wymagać zakupienia oddzielnego akumulatora. Złóż zamówienie online i spraw maluchowi radość za pomocą zdalnie sterowanej zabawki pływającej, albo rozszerz własną kolekcję!