W tej kategorii znajdują się samochody zdalnie sterowane Dodge dostarczone przez renomowaną japońską firmę Nikko. W naszym sklepie internetowym w niskiej cenie zakupisz wysokojakościowe repliki aut sportowych, muscle carów, pickapów, a nawet pojazdów policyjnych wprost z filmowego planu „Fast & Furious 5”!

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Dodge

Firma Nikko, której produkty proponuje nasz sklep internetowy, jest wyjątkowo doświadczona i profesjonalna. Nic więc dziwnego, że każdy oferowany zdalnie sterowany na pilota samochód Dodge został wykonany z imponującą dbałością o wszystkie szczegóły na podstawie licencji od amerykańskiego właściciela marki. Do produkcji pojazdów użyto wysokojakościowych materiałów, co przesądza o ich wytrzymałości i odporności na przypadkowe uderzenia. Nadwozie i podwozie zdalnie sterowanego samochodu Dodge powstały z mocnego plastiku o odpowiednich parametrach – solidne są też opony, które ponadto decydują o optymalnej sterowności. Zastosowane technologie gwarantują mnóstwo dobrej zabawy, umożliwiając komfortowe sterowanie we wszystkich kierunkach. Z kolei niezawodność mechanizmów i mocny napęd na tylne koła sprawiają, że najszybsze modele osiągają prędkość nawet 10 km/h.

Zdalnie sterowany Dodge – sklep internetowy

Gwarantujemy bardzo szeroki wybór modeli i bogaty wachlarz kolorystyczny. W ofercie znajduje się Dodge zdalnie sterowany w wersji sportowej reprezentowany przez modele Viper SRT i Viper SRT 10, a także kultowy Dodge 1971 Super Bee w przykuwającym wzrok żółtym kolorze. Przygotowaliśmy również repliki większych samochodów na pilota z rozbudowanym systemem amortyzacyjnym, które bardzo dokładnie odwzorowują pracę prawdziwego pojazdu. Kolejna zaleta to niska cena, dlatego tym bardziej zapraszamy do składania zamówień!