Motocykle, quady i gokarty zdalnie sterowane

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Dla miłośników szybkiej jazdy po torach wyścigowych przygotowaliśmy zdalnie sterowane motocykle, quady i gokarty. Zamów je online w naszym sklepie.

Prezentujemy dostępne tanio zabawki dla wszystkich miłośników wyścigów zarówno na torze, jak i off-roadowych. Motocykle, quady i gokarty zdalnie sterowane pozwolą Twojemu maluchowi wcielić się w rolę rajdowego kierowcy. Mogą poruszać się do przodu, do tyłu oraz skręcać we wszystkie kierunki. Kilka kanałów częstotliwości radiowych umożliwia zabawę wieloma pojazdami w tym samym czasie. Wykonano je z wysokiej jakości plastiku, co zapewnia odporność na uszkodzenia.

Quady i gokarty na tor lub bezdroża

Te zabawki to doskonały wybór do jazdy po własnoręcznie przygotowanej trasie, bez względu na to, czy zostanie urządzona w domu, czy też na zewnątrz. Zdalnie sterowane quady i gokarty mają daleki zasięg sygnału, wynoszący nawet od 20 do 40 metrów, dzięki czemu tor może być naprawdę długi. W zestawie często znajduje się też kierowca, który odpowiada na wydawane pilotem komendy, skręcając kierownicą.

Zdalnie sterowane motocykle crossowe

Szybkie zdalnie sterowane motocykle świetnie nadają się także do jazdy po trudnym terenie. Osiągają prędkość do kilkunastu kilometrów na godzinę, a wbudowany żyroskop umożliwia im utrzymanie równowagi podczas ruchu. Amortyzatory i gumowe opony ułatwiają im pokonywanie nawet skomplikowanych przeszkód.

Zdalnie sterowane motocykle, quady i gokarty – sklep internetowy

Sklep internetowy Steruj Zdalnie posiada nowoczesne zabawki dla dzieci w przystępnej cenie. W zestawie znajdują się piloty do sterowania, a wszystkie potrzebne do zasilania baterie można otrzymać w naszej ofercie. Wybierz zdalnie sterowany quad, gokart lub motocykl i pomóż swoim pociechom rozpalić pasję do wyścigów rajdowych