Oferowane w naszym sklepie internetowym zdalnie sterowane samochody marki Bugatti to prawdziwa gratka dla miłośników marki, ale i doskonały prezent dla dziecka, który zapewnia masę dobrej zabawy. Zachęcamy do wyboru preferowanego modelu i zakupu w bardzo atrakcyjnej, niskiej cenie!

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Bugatti

Nasz bogato wyposażony sklep internetowy to miejsce, w którym Bugatti zdalnie sterowane dostępne jest w wielu wariantach. Proponujemy najbardziej kultowe modele, takie jak Chiron czy Veyron z zabudowanym dachem lub w formie kabrioletu. Gwarantujemy imponujące odwzorowanie najdrobniejszych detali, a także szeroką gamę kolorów przykuwających wzrok swoją wyrazistością. Ciekawy design, stylowe wykonanie i dbałość o szczegóły to nie wszystko. Bugatti na pilota dostępne są bowiem w różnej skali, więc w zależności od preferencji możesz wybrać większy lub mniejszy model.

Zdalnie sterowane Bugatti – sklep internetowy

Każdy model dostępny w sprzedaży jest wykonany w sposób wysoce profesjonalny, co decyduje o jego ponadczasowej elegancji i atrakcyjności wizualnej dorównującej pojazdom stworzonym w oryginalnej skali. Warto jednak podkreślić, że samochód zdalnie sterowany Bugatti zapewnia doskonałe parametry techniczne, które dają użytkownikowi mnóstwo frajdy podczas zabawy. Pojazd jest bowiem wyjątkowo mobilny i wszechstronny, a dzięki gumowym oponom i amortyzacji kół dysponuje dobrą przyczepnością i pozwala na nieskrępowaną jazdę i wykonywanie rozmaitych kombinacji. Zaletami zdalnie sterowanych samochodów Bugatti są także maksymalna prędkość w granicach 15 km/h, świecące światła LED, regulacja przedniej osi oraz świetny zasięg mechanizmu sterującego – nawet do 20 m. Atutem jest również niska cena zakupu.