W tej kategorii znajdują się samochody zdalnie sterowane marki Bentley tworzone przez renomowaną firmę Rastar. Zachęcamy do zapoznania się z doskonale wykonanymi replikami kultowych pojazdów, które wyróżniają się estetyką, dokładnością i imponującymi parametrami technicznymi. Do składania zamówień zachęca też niska cena.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Bentley

Proponowane przez nasz sklep internetowy zdalnie sterowane pojazdy marki Bentley są wyjątkowo efektownie wykonane z naciskiem na jak najlepsze odwzorowanie szczegółów. Zostały wyprodukowane przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, co przesądza o ich solidności i niezawodności. Renomowany producent Rastar zadbał o najdrobniejsze szczegóły, takie jak montaż amortyzowanego zawieszenia czy działające przednie światła, dzięki czemu Bentley na pilota to gwarancja niezapomnianej zabawy. O satysfakcji z użytkowania przesądzają też zasięg do 10 metrów oraz duże prędkości – w przypadku egzemplarza sportowego dochodzą do nawet 15 km/h! Z kolei gumowe opony zapewniają replikom dobrą przyczepność i świetną sterowność.

Zdalnie sterowany Bentley – sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroką ofertę zdalnie sterowanych samochodów Bentley. W ofercie dostępna jest sportowa replika auta Continental GT3, a także doskonale odwzorowane repliki kultowego egzemplarza Continental GT Speed Coupe w dwóch kolorach – czarnym i białym. Niezależnie od wybranego modelu można liczyć na najwyższą jakość i trwałość, a dodatkową zachętą do zakupu profesjonalnie wykonanych modeli jest niska cena. Bentley zdalnie sterowany to świetny prezent dla dziecka, a także doskonały pomysł na niespodziankę dla zapalonego miłośnika motoryzacji czy wielbiciela tej kultowej marki.