Pojazdy budowlane zdalnie sterowane

Przepraszamy za niedogodności.

Zdalnie sterowane pojazdy z tej serii pozwolą Twojemu dziecku odwzorować prawdziwy plac budowy. Złóż zamówienie i spraw maluchowi niespodziankę.

Prezentujemy wysokiej jakości zdalnie sterowane pojazdy budowlane. Są to tanie modele kierowane za pomocą pilota, wyposażone w wiele funkcji i wiernie odwzorowujące istniejący w rzeczywistości ciężki sprzęt. Doskonale nadają się do zabawy dla dzieci, ale równie dobrze prezentują się jako ozdoby na półce. Stanowią więc ciekawy wybór dla pasjonatów i kolekcjonerów.

Wysokiej jakości zdalnie sterowane pojazdy budowlane

Wyroby z tej kategorii zostały wykonane z wysoką dbałością o szczegóły oraz dużą ilością ruchomych elementów. Koparki, wózki widłowe czy betoniarki mogą jeździć w dowolnym kierunku i wydawać sygnały dźwiękowe. W pełni ruchome są też ich główne funkcjonalne elementy, takie jak ramię dźwigu z łyżką, chwytak czy obracana gruszka. Wszystko to pomaga maluchowi wczuć się w odgrywaną podczas zabawy rolę.

Wiele ze zdalnie sterowanych pojazdów budowlanych to wierne kopie istniejących maszyn. Te zabawki dla dzieci produkowane są na licencji producentów takich jak Mercedes czy NiMH. Oznacza to, że Twoja pociecha będzie mogła bawić się miniaturą prawdziwego ciężkiego sprzętu.

Zdalnie sterowane pojazdy budowlane – sklep internetowy

Cena prezentowanych w tej kategorii modeli waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Po wyjęciu z pudełka są one od razu gotowe do zabawy. W zestawie znajduje się akumulator i ładowarka, a baterie AA do pilota można nabyć w odpowiedniej sekcji naszego sklepu internetowego online. Zamów zdalnie sterowany pojazd budowlany i pomóż swojemu dziecku wcielić się w inżyniera kierującego prawdziwym deweloperskim projektem.