Łodzie motorowe zdalnie sterowane

SEA RACER
Sea Racer to motorówka dla (...)
130,00 zł
AQUASPLIT
Aquasplit to motorówka dla (...)
150,00 zł
SEA ASTRO
Sea Astro to motorówka dla (...)
195,00 zł
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Jeśli chcesz rozwijać na wodzie duże prędkości, postaw na zdalnie sterowane łodzie motorowe. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym.

W kolekcji zawierającej łodzie motorowe zdalnie sterowane przygotowaliśmy produkty dla dzieci i dorosłych, dobre do rozpoczęcia przygody z żeglugą, rozwijania hobby, a także pełniące funkcję ozdobną i modelarską. W ofercie znajdują się zabawki w przystępnej cenie, wykonane z wytrzymałych materiałów i odpowiednie do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

Różne wersje zdalnie sterowanych łodzi motorowych

Nowoczesne konstrukcje i stylowe kształty sprawiają, że z łatwością znajdziesz tu zdalnie sterowaną łódź motorową, która wpasuje się w gust Twój lub Twojego dziecka. Wiele z nich została udekorowana sugestywnymi naklejkami, upodabniającymi je do prawdziwych, wyścigowych egzemplarzy, a jaskrawe kolory pomagają wyróżniać się na wodzie.

Produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz zadbano o to, aby były jak najbardziej podobne do rzeczywistych maszyn. Tyczy się to kształtu kadłuba, ale także dodatków, takich jak śruby czy ster.

Dobra jakość komponentów ma też wpływ na wnętrze – zabawki osiągają wysoką prędkość, która w przypadku niektórych modeli dochodzi nawet do 80 kilometrów na godzinę. Korpus zabawek zapewnia im wtedy doskonałą stabilność na rzece, jeziorze czy basenie.

Zdalnie sterowane łodzie motorowe - sklep internetowy

Dostępne online zdalnie sterowane łodzie motorowe odznaczają się łatwością sterowania. W zestawie znajdują się podstawowe akcesoria w rodzaju akumulatorów i ładowarek, natomiast niezbędne do pilota baterie można nabyć tanio w innych kategoriach sklepu internetowego Steruj Zdalnie. Zapoznaj się z całością oferty i znajdź motorówkę idealną dla Twojego malucha.