Łodzie motorowe zdalnie sterowane

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Jeśli chcesz rozwijać na wodzie duże prędkości, postaw na zdalnie sterowane łodzie motorowe. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym.

W kolekcji zawierającej łodzie motorowe zdalnie sterowane przygotowaliśmy produkty dla dzieci i dorosłych, dobre do rozpoczęcia przygody z żeglugą, rozwijania hobby, a także pełniące funkcję ozdobną i modelarską. W ofercie znajdują się zabawki w przystępnej cenie, wykonane z wytrzymałych materiałów i odpowiednie do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

Różne wersje zdalnie sterowanych łodzi motorowych

Nowoczesne konstrukcje i stylowe kształty sprawiają, że z łatwością znajdziesz tu zdalnie sterowaną łódź motorową, która wpasuje się w gust Twój lub Twojego dziecka. Wiele z nich została udekorowana sugestywnymi naklejkami, upodabniającymi je do prawdziwych, wyścigowych egzemplarzy, a jaskrawe kolory pomagają wyróżniać się na wodzie.

Produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz zadbano o to, aby były jak najbardziej podobne do rzeczywistych maszyn. Tyczy się to kształtu kadłuba, ale także dodatków, takich jak śruby czy ster.

Dobra jakość komponentów ma też wpływ na wnętrze – zabawki osiągają wysoką prędkość, która w przypadku niektórych modeli dochodzi nawet do 80 kilometrów na godzinę. Korpus zabawek zapewnia im wtedy doskonałą stabilność na rzece, jeziorze czy basenie.

Zdalnie sterowane łodzie motorowe - sklep internetowy

Dostępne online zdalnie sterowane łodzie motorowe odznaczają się łatwością sterowania. W zestawie znajdują się podstawowe akcesoria w rodzaju akumulatorów i ładowarek, natomiast niezbędne do pilota baterie można nabyć tanio w innych kategoriach sklepu internetowego Steruj Zdalnie. Zapoznaj się z całością oferty i znajdź motorówkę idealną dla Twojego malucha.