Dobrze wyglądają, są szybkie, bezpieczne, a przede wszystkim świetnie się prowadzą – nie bez powodu samochody marki BMW należą do jednych z najbardziej pożądanych modeli na rynku. Wiernie odwzorowane, zdalnie sterowane BMW na pilota to doskonały wybór zarówno dla małych, jak i dużych fanów motoryzacji. Posiadanie miniaturowej wersji luksusowego auta to nie tylko wielka satysfakcja, ale również dobra zabawa, zwłaszcza dla dzieci.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Samochód zdalnie sterowany BMW

Nasze auta na pilota wyprodukowane zostały przez renomowaną firmę Rastar, specjalizującą się w produkcji niesamowicie szczegółowych replik aut największych marek (np. Audi, Cadilac, Hummer, Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Mercedes). Ze względu na wyjątkową wierność odwzorowania proponowane przez nas produkty posiadają oficjalne licencje najlepszych firm motoryzacyjnych. Samochody oferujemy w kilku kolorach oraz wersjach skalowania od 1:12 (największe) aż do 1:24 (najmniejsze).

Zdalnie sterowany samochód BMW to wysoka jakość wykonania oraz duża dawka realizmu – każdy z modeli został wyposażony gumowe opony, regulację przedniej osi i amortyzowane zawieszenie. Dodatkowe atrakcje zapewniają świecące światła przednie i tylne (LED) oraz unoszone drzwi. Z zewnątrz każdy pojazd wykonano z niezwykle trwałego tworzywa ABS, co istotnie zmniejsza ryzyko uszkodzenia.

Zdalnie sterowane BMW – marzenie każdego dziecka

Wysokiej jakości, luksusowe auto wersji na pilota to doskonały prezent dla Twojego dziecka. Zdalnie sterowany samochód BMW nie tylko sprawi mu wiele radości, lecz również przyczyni się do jego poprawnego rozwoju. Do najważniejszych korzyści, jakie może odnieść pociecha, należą:

  • poprawa zdolności manualnych,
  • nauka odpowiedzialności (nieprzemyślane sterowanie pojazdem może prowadzić do jego uszkodzenia),
  • zwiększenie koordynacji ruchowej,
  • motywacja do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nasze samochody to również doskonała okazja do wspólnej zabawy i pogłębienia rodzinnych więzi. Jeżeli zatem kiedykolwiek marzyłeś o zastaniu kierowcą luksusowego auta sportowego lub chcesz to umożliwić Twoim najbliższym – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!