Klocki zdalnie sterowane

Prezentowane zestawy pozwalają na złożenie ulubionego zdalnie sterowanego pojazdu z klocków. Złóż zamówienie i wprowadź dziecko w świat nowego hobby.

Zabawa za pomocą zdalnie sterowanych klocków pomaga rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne i umiejętności analityczne, a na końcu zaś daje wspaniały rezultat w postaci gotowego do jazdy auta. To idealne rozwiązanie dla dzieci interesujących się zarówno techniką, jak i motoryzacją. Przystępna cena i wysoka jakość gwarantują wiele godzin wspaniałej zabawy.

Poskładaj samemu zdalnie sterowane pojazdy

W tej kategorii naszego sklepu internetowego online można znaleźć wiele różnych rodzajów pojazdów. Dostępne są samochody budowlane, pozwalające na zbudowanie dźwigu, betoniarki lub wywrotki. Dla fanów wyścigów przygotowaliśmy auta wyścigowe i sportowe. Znajdą tu także coś dla siebie miłośnicy off-roadu – te zestawy umożliwiają złożenie zabawki z łatwością pokonującej przeszkody.

Opakowanie zawierające klocki zdalnie sterowane pozwala często na stworzenie kilku wersji pojazdu. Funkcję tę mają samochody terenowe, pickupy, ale także czołgi czy ciężki sprzęt inżynieryjny.

Dodatkowo złożone konstrukcje mają wiele ruchomych elementów – pojazdy wojskowe wyposażono w obrotowe wieżyczki i możliwość strzelania, a budowlane w funkcjonalne podnośniki i dźwigi.

Zdalnie sterowane klocki – sklep internetowy

W każdym zestawie zdalnie sterowanych klocków oprócz elementów do złożenia znajduje się też akumulator, kabel USB do ładowania oraz pilot. Ze względu na swoją naturę i dużą ilość drobnych elementów, wyroby z tej serii są przeznaczone dla nieco starszych dzieci. Wybierz jeden z dostępnych tanio modeli, który sprawi maluchowi dużo radości oraz pozwoli przyłączyć się do zabawy także jego rodzicom.