Czołgi zdalnie sterowane

Czołgi zabawki zdalnie sterowane

W ofercie naszego sklepu znajdziesz pojazdy, które spełnią oczekiwania każdego amatora militariów. Kupisz u nas czołg zdalnie sterowany wyposażony w wiele dodatkowych udogodnień. W sprzedaży znajdują się wozy posiadające:

  • gumowe gąsienice,
  • system gwarantujący realistyczne efekty dźwiękowe,
  • sprężynowe zawieszenie,
  • ruchomą lufę,
  • obracaną wieżyczkę.

Militarne modele nie są trudne w kierowaniu, nawet dla młodszych użytkowników. Sterowane czołgi zabawki doskonale sprawdzą się w roli fantastycznego prezentu dla pociechy, ale też spodobają się również dorosłym pasjonatom militariów. W kolekcji dostępne są pojazdy inspirowane kultowymi modelami. Czołgi sterowane wyróżniają się charakterystyczną kolorystyką, która wpisuje się w estetykę wojskowych samochodów. Wiele z nich nie tylko emituje dźwięki strzelania, ale posiada także efekty świetlne. Można się nimi bawić z wykorzystaniem wbudowanego systemu walki, w którym są stosowane promienie podczerwieni. Strzelające czołgi zdalnie sterowane rozbudzają wyobraźnię dziecka i wprowadzają w świat militarnej zabawy.

Wybierz swój ulubiony czołg zdalnie sterowany

Modele pojazdów militarnych doskonale sprawdzą się w wielu dziecięcych zabawach. Sterowane czołgi zabawki można poddawać interakcjom, aby prowadzić inscenizacje prawdziwych walk. Oferowane produkty są zaprogramowane w sposób umożliwiający wyłączenie ich z gry po przegranej walce. Po upływie ustalonego czasu strzelające czołgi mogą ponownie wziąć udział w militarnych rozgrywkach. Każdy z pojazdów znakomicie odwzorowuje rzeczywisty wygląd poszczególnych elementów. Wybrane modele posiadają otwierane włazy, świecące reflektory oraz elektroniczny wskaźnik mocy. Nasze sterowane czołgi zachwycają precyzyjnie oddanymi detalami, czego dowodem jest chociażby gąsienicowy układ jezdny. Niektóre pojazdy dodatkowo gwarantują efekty dymne charakterystyczne dla pola walki. Kierowanie nimi odbywa się za pomocą wygodnego w obsłudze pilota. Oferta obejmuje czołgi zdalnie sterowane sprzedawane w rozbudowanych zestawach, które zawierają m.in. figurki żołnierzy oraz broń.