Rowerki biegowe dla dzieci

Świetną alternatywą dla rowerów trójkołowych lub tych z przymocowanym przez rodziców kijkiem są rowerki biegowe. W ich przypadku dzieci, zamiast używać pedałów, odpychają się stopami od podłoża. Mają więc większą kontrolę nad tym, gdzie jadą, jak szybko i kiedy się zatrzymają. Przygodę z nimi można zacząć już w wieku 2 lat. Pojazd musi być jedynie odpowiednio dobrany do wieku pociechy. Zamawiając online, należy dopasować do jej wzrostu średnicę kół oraz wielkość samej konstrukcji.

Nasz sklep internetowy proponuje produkty, które zapewnią Twojemu maluchowi bezpieczeństwo, komfort jazdy i pełną swobodę ruchu. Znajdziesz je u nas w absolutnie urokliwych wersjach, jak różowy jednorożec czy skuter, ale także tych przypominających tradycyjny rower. Sprawdź wszystkie i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Dziecięce rowerki biegowe – sklep internetowy

Zabawki takiego rodzaju to idealne rozwiązanie, gdy chcemy oswajać malucha z umiejętnością utrzymywania równowagi, która jest potrzebna do jazdy na prawdziwym rowerze. Dzięki temu szybciej będzie mógł pojechać z Tobą na dalszą przejażdżkę. Rowerki biegowe dla dzieci wiążą się właściwie z samymi korzyściami. Pociechy same zdecydują o tym, w jakim kierunku pojadą, co wprawi je w dobry nastrój. Wiele modeli posiada atrakcyjne dla dzieci gadżety, jak koszyk na lalkę, przymocowaną na kierownicy torbę na drobiazgi, schowek pod siedziskiem, co stwarza nowe możliwości zabawy. Dodatkowo cena rowerków biegowych jest bardzo korzystna. Kupisz je tanio, tym samym nie nadwerężając budżetu. Sprawdź naszą ofertę!