Luksusowy samochód sportowy jest marzeniem wielu fanów motoryzacji. Zdalnie sterowane auta na pilota pozwalają nam cieszyć się miniaturową wersją naszego ulubionego modelu w korzystnej cenie. Dzięki ofercie Sterujzdalnie.pl możesz stać się właścicielem licencjonowanej, wiernie odwzorowanej repliki jednego ze słynnych samochodów marki Mercedes – kultowego terenowego G, sportowego GT, jak i wyścigowego CLK. Jej posiadanie to gwarancja satysfakcji oraz świetnej zabawy na wiele godzin.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Mercedes

Sterujzdalnie.pl oferuje niezwykle zróżnicowaną ofertę samochodów zdalnie sterowanych marki Mercedes. Wybierając jeden z artykułów, możesz stać się posiadaczem miniaturowego:

  • wozu strażackiego (ANTOS),
  • auta terenowego, z napędem na cztery koła (G55, G63),
  • samochodu sportowego lub wyścigowego (GT, GT AMG, SLK, CLK).

Nasze produkty (w skalach od 1:12 do 1:24) wykonane zostały przez najlepszych producentów, posiadających oficjalne licencje firm motoryzacyjnych – Rastar, RW Toys oraz Auldey Race Tin. Każdy z modeli zaopatrzony jest w realistycznie odwzorowane gumowe opony, amortyzowane zawieszenie i regulację przedniej osi. Auta na pilota wyposażone zostały w świecące światła LET (przednie lub tylne), a części modeli również w otwierane drzwi. Nasze samochody są szybkie i zwrotne – największe z nich można rozpędzić do aż do 15 km/h. Wysokich prędkości nie należy się bać – karoserię i podwozie wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, którego zastosowanie znacząco zwiększa odporność zabawki na skutki uderzeń.

Zdalnie sterowany Mercedes – musisz go mieć!

Zabawa zdalnie sterowanym modelem samochodu to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu, również na świeżym powietrzu. Mercedes na pilota to dla Twojego dziecka nie tylko wielka frajda, lecz także niezwykle rozwijające zajęcie. Poprawi jego refleks, zręczność, spostrzegawczość oraz nauczy odpowiedzialności za swoją własność. Luksusowy mercedes w wersji zdalnie sterowanej to również znakomity pomysł na prezent, zwłaszcza dla (małych i dużych) fanów motoryzacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sterujzdalnie.pl.