Amerykańska marka Ford cieszy się uznaniem i dużą popularnością na całym świecie. Między innymi właśnie dlatego w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz również samochody zdalnie sterowane Ford na pilota w wielu atrakcyjnych odsłonach. Zaletą propozycji jest też niska cena.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Samochód zdalnie sterowany Ford

Oferta jest bardzo szeroka, jednak niezależnie od wybranego modelu możesz liczyć na to, że każdy samochód Ford zdalnie sterowany na pilota odznacza się wysokojakościowym wykonaniem i wyjątkowo szczegółowym odwzorowaniem detali, co przesądza o atrakcyjności wizualnej i dla miłośników marki jest nie lada gratką. Wszystkie pojazdy wyprodukowano przy użyciu nowoczesnych technologii i trwałych materiałów, dzięki czemu radość płynąca z zabawy zdalnie sterowanym na pilota Fordem jest wprost doskonała.

Zdalnie sterowany Ford – sklep internetowy

Mając na uwadze rozmaite potrzeby klientów, proponujemy różne rozmiary i szeroką gamę kolorów – czerwone, żółte, niebieskie bądź białe. Oferta jest różnorodna także w zakresie samych modeli. Miłośnikom aut sportowych spodoba się wersja GT, Fiesta WRC czy kultowy Mustang. Z kolei dla fanów dużych Fordów zdalnie sterowanych na pilota nasz sklep internetowy przygotował modele F 150 Raptor Baja i Pick Up Nikko. Wybór dowolnego egzemplarza to gwarancja frajdy z użytkowania. Producent zadbał o najdrobniejsze szczegóły, takie jak wysokojakościowe opony stanowiące o przyczepności, świecące światła LED czy realistyczne dźwięki odwzorowujące pracę silnika. Warto podkreślić też, że każdy zdalnie sterowany samochód Ford dostępny jest w niskiej cenie. Mimo to pojazdy są szybkie, sterowne i zapewniają duży zasięg – nawet do 40 metrów. W ofercie są modele na baterię, ale i warianty zasilane za pomocą ładowarki USB.