Przepraszamy za niedogodności.

Zdalnie sterowane samoloty mogą latać na dużej wysokości i nagrywać filmy z powietrza. Wybierz zestaw, który wprowadzi dziecko w świat awiacji.

Prezentowana kategoria obejmuje tanie samoloty zdalnie sterowane, pozwalające zarówno na naukę kierowania maszyną za pomocą pilota, jak i robienie filmów z powietrza lub akrobacji i sztuczek. Wykonano je z odpornych na uderzenia materiałów, które gwarantują także lekkość oraz stabilność. Duży zasięg oraz siła sygnału połączenia sprawiają, że produktami dobrze się steruje nawet na dalekich odległościach. Świetnie nadają się do użytkowania zarówno na małych halach, jak i świeżym powietrzu.

Funkcje zdalnie sterowanych samolotów

Zabawki dają dużo radości tak początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom. Są w stanie wykonywać zaawansowane akrobacje, takie jak obroty, pętle, spirale czy beczki. Kolejną funkcją, która może przynieść wiele radości, jest możliwość zamontowania kamery na niektórych modelach.

Do każdego produktu dołączony jest akumulator oraz odpowiedni kabel do ładowania wraz z instrukcją. Zasilające pilot baterie bez problemu znajdziesz w naszej ofercie. Zdalnie sterowane samoloty wymagają tylko niewielkiego montażu, po którym są gotowe od razu do lotu.

Zdalnie sterowane samoloty – sklep internetowy

Zachęcamy do zapoznania się z resztą oferty prezentowanej przez sklep internetowy Steruj Zdalnie, w którym znajdują się modele zarówno dla dzieci, jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Pojazdy latające można nabyć w wersji podstawowej w przystępnej cenie wynoszącej około stu złotych, bądź specjalistycznej, kosztującej około kilkuset złotych. Bez względu na wybrany rodzaj, zdalnie sterowany samolot pomoże Ci sprawić dziecku miłą niespodziankę – złóż zamówienie online!