Drony z kamerą zdalnie sterowane

Przepraszamy za niedogodności.

Kamera dołączona do zdalnie sterowanego drona pozwala nagrywać filmy z dużej wysokości. Zamów produkt online i wypróbuj nowe możliwości.

Te wersje zdalnie sterowanych dronów z kamerą są idealne do nagrywania materiałów wideo podczas lotu. Zależnie od modelu mogą przesyłać obraz na bieżąco do danego urządzenia przez połączenie wifi lub na zainstalowaną na pokładzie kartę pamięci.

Wiele przydatnych akcesoriów znacząco ułatwia filmowanie. Ciche wirniki nie wywołują zakłóceń dźwiękowych, a zamontowane kamery mogą rejestrować obraz nawet w rozdzielczości 4K.

Łatwość sterowania dronem z kamerą

Produkty z tej serii wyposażono w uproszczenia dotyczące pilotażu. Oprócz zdolności do swobodnego zawiśnięcia w powietrzu, stabilizującego lot żyroskopu, startu i lądowania przy użyciu jednego przycisku, do zdalnie sterowanych dronów z kamerą dodano atrakcje w rodzaju GPS-a, inteligentnych systemów orientacji, a także możliwości planowania trasy.

Dla fanów akrobacji przygotowano duże ułatwienia, pozwalające na wykonywanie przewrotów czy spiral. Wiele z tych urządzeń można zintegrować z telefonem za pomocą odpowiedniej aplikacji. Umożliwiają one rozszerzenie opcji sterowania i przekazywanie obrazu na żywo.

Zdalnie sterowane drony z kamerą – sklep internetowy

Nasz sklep internetowy posiada w ofercie tanie drony z kamerą zdalnie sterowane idealne na początek przygody z pilotażem, które otrzymasz w przystępnej cenie, oraz te z bardziej zaawansowanymi funkcjami, których cena wynosi około kilkuset złotych. Urządzenia są gotowe do lotu po wyjęciu z pudełka i włożeniu baterii, a w zestawie znajduje się m.in. akumulator, pilot oraz ładowarka. Zapoznaj się z całością asortymentu i zacznij nagrywać wysokiej jakości filmy z powietrza.